Haber

CHP Lideri Özgür Özel DİSK’lilerle Vergi Adaletini Anlattı

Türk Personel Partisi’nden (TİP) Hatay milletvekili seçilen Can Atalay’ın düşürülmesi gündemdeki yerini korurken, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den tepkisel bir paylaşım geldi. DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve DİSK Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Özel, “DİSK Genel Kuruluna davet eden DİSK heyetiyle vergide adaleti konuştuk.” Notla paylaştı: “Gündem bu mu?” gibi yorumlar. Özel’in paylaşımına “Gündeminiz çok çabuk değişti” yorumları yapıldı.

Gezi Parkı davasında 18 yıl hapis cezasına çarptırılan TİP Hatay Milletvekili Can Atalay’ın üyeliği, Yargıtay 3. Ceza Dairesi’nin verdiği kararın TBMM Genel Kurulu’nda okunmasının ardından iptal edildi. Ulusal Meclis.

CHP BAŞKANINDAN TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIM

Kararın ardından TİP’liler birçok ilde eylemler düzenlerken, birçok muhalif isim de karara tepki gösterdi. CHP Genel Başkanı Özel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eleştirilere hedef oldu. DİSK Başkanı İstek Çerkezoğlu ve DİSK Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Özel, o anları paylaştı.

ÖZGÜR, ÖZEL DİSK ÜYELERİYLE VERGİ ADALETİNİ KONUŞTU

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda” dedi.

“Gündeminiz çok hızlı değişti”

CHP lideri Özgür Özel’in paylaşımının altına bazı vatandaşlar, “Gündeminiz çok çabuk değişti”, “Gündem bu mu?”, “Herkesi gelip gideni araştırtırıyor” gibi yorumlarda bulundu.

Özgür Özel’in paylaşımının altına yapılan yorumlar şöyle:

serinhisarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu