Haber

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, İzmir halkını Hamza Dağ’a destek olmaya çağırdı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, “İzmirlilerden AK Parti’ye ve Hamza Dağ’a fırsat vermelerini rica ediyoruz, çünkü Cumhur İttifakı’nın adayı bu şehrin 25 yıllık sorunlarını çözecektir” dedi. ” söz konusu.

İnan, yaptığı açıklamada, İzmir halkının desteğiyle 31 Mart gecesi Hamza Dağ’ı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreceklerine inandıklarını belirtti.

Dağ’ın İzmir sokaklarında büyüdüğünü belirten İnan, “O, liyakatiyle, çalışkanlığıyla, dürüstlüğüyle, sadakatiyle, gençliğiyle, gücüyle bu şehre büyük hizmetler vermiş bir isim. Her parti, her kesimden, her görüşten, başı dertteyken derdini anlatır.Ve en önemlisi bu kuruluşların kalbinden gelen bir isimdir.İzmir onu tanır.İzmir onu sever.Bu şehri bilir,bu şehri bilir. şehri, bu şehrin mahallelerini, bu şehrin sokaklarını, bu organizasyonlarını, ailesini nasıl tanıyorsa artık İzmir için kolları sıvama zamanıdır. “Artık kapıyı çalmadık, girmedik.” , gönül kalmayana kadar çalışma zamanıdır. İzmir’e bir sözümüz var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bir sözümüz var.” dedi.

İnan, daha önceki yerel seçimlerde çok çalışsalar da seçim sonuçlarını görünce üzüldüklerini, eksikleri hep kendilerinde aradıklarını vurguladı.

İzmir’in çözülmesi gereken birçok sorunu olduğunu belirten İnan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Lütfen gelin bu şehri 25 yıl geriye götürenlerden kurtarın. Lütfen bu şehri hep kendini düşünenlerden kurtarın. Lütfen bu şehri sıkıntılardan, krizlerden, bu beceriksiz yöneticilerden kurtarın. Bu kadar sorun varken hayır yok” İzmir’i pazarlık kozu olarak görmek herkesin hakkıdır.” . Seçime 70 gün kaldı. Adaylar henüz bilinmiyor. Çünkü kral çıplak. İzmir kendi adayını seçiyor. Kendi başkanını seçer. İzmir hiçbir zaman İstanbul’daki eş başkanlık yarışının uydusu olamayacak. İzmirlilerden AK Parti’ye ve Hamza Dağ’a bir dönem fırsat vermelerini rica ediyorum. Bunu istiyoruz, çünkü Cumhur İttifakı adayı bu şehrin 25 yılda biriken sorunlarını çözecektir. Çocuklarımız, gençlerimiz, şehrimiz için aşkla çalışmayı sabırsızlıkla bekleyen bu ekibe destek olun. İzmir’e yakışmayan sorunları şehrin gündeminden hep birlikte çıkaralım. “Önümüzdeki 5 yılın seçimsiz döneminde İzmir’de yerel çalışma politikasıyla şehirlerimizi kalkındıralım.”

arachaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu