Yaşam

Canlı yayında kefen para kavgası! Öfkeden deliye dönen Müge Anlı gözyaşlarına boğuldu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında yer alan Aydın ve Hamidiye, anne ve babasını trafik kazasında kaybeden 3 yaşındaki torunlarının gözaltına alındığını söyleyerek yardım istedi. Tarafları canlı yayına çağıran Anlı, çocuk yerine mal konuşulmasına tepki gösterdi.

YILLAR BİRBİRİNE GİRDİ

Kazanın ardından torunlarına bakan anneanne ve dede, 3 yaşındaki Arel’in ortadan kaybolduğunu söyleyerek yakınlarını suçladı. Dünlerin stüdyoya gelmesinin ardından taraflar arasında tartışma çıktı. Yüzleşmenin canlı yayında aileye tepki gösteren bir genç, “Kefeni neden ödemediniz? Neden ödeyemediniz? Kendi kızının parasını ödeyemedi” dedi. Karşı karşıya gelen torunları kefendeki paralar yüzünden birbirine girince Müge Anlı’nın başı beladan çıktı.

MÜGE ANLI GÖZYAŞLARINI KONTROL EDEMİYOR

Öfkesine ve gözyaşlarına hakim olamayan Müge Anlı, “Bu duruma bir tek ben mi üzülüyorum? Hatta oturup ağlamak istiyorum. İnsanların arkasından nasıl konuşulur bu işler” sırt?Annesiz babasız kaldı.Kardeşinin kefenini ödemedin.Sen de gelip burada konuşuyorsun.Marketteki 10 liralık havlun iki kişinin canı gitti güzel bir 3 yıl- Yaşlı çocuk kaldı, hala havlu konuşuyorsunuz. Küçük çocuk ortada kaldı, siz ona kefen parası diyorsunuz. Yazıklar olsun o çocuğa, yazıklar olsun çocuğun annesi” diye tepki gösterdi.

haber-payas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu